Kategorie

Návody, tipy, články

Nevíte si s něčím rady? Potřebujete do začátku poradit jak používat barvy a další výtvarné potřeby? Pak právě pro Vás jsme připravili novou část našeho e-shopu, kde se můžete učit z množství článků a návodů a díky tomu ještě zlepšit Vaši práci. Doufáme, že pro Vás bude naše práce užitečná a přejeme Vám příjemně strávený čas u tvoření a malování.
 

Malba olejovými barvami

Ve článků se dozvíte základní principy malby olejovými barvami, jak vybrat vhodné barvy a pomůcky a jak s nimi dále pracovat. Poradíme Vám také jak se orientovat v množství médií a laků, které umožňují další množství úprav vlastností barev.

Malba akrylovými barvami

Malba akrylem je v poslední době velice populární. Nevíte jak na to? V tomto článku Vám ukážeme základní principy malby akrylem, jak vybrat správné pomůcky, jak se zorientovat v množství doplňujících produktů a další vychytávky. 

Výroba vlastních svíček

Chtěli byste si vyrobit vlastní svíčky, ale není Vám to úplně jasné? Nevadí, v tomto návodu je vše detailně vysvětlené. 

Modelovací hmoty FIMO a KATO

Názvy FIMO a KATO Vám nic neříkají? Pak je určitě na čase se s těmito názvy seznámit. Tyto hmoty na bázi polymeru jsou přímo ideální pro modelování různých šperků, postaviček a dalších výrobků. Podívejte se, jak je tvoření jednoduché, ale přitom zábavné.

Graffiti, sprejování

Láká Vás technika sprejování a tvoření graffiti, ale nevíte jak na to? Pak právě pro Vás jsme připravili tento krátký návod, kde zjistíte základní věci o graffiti, jak vybrat spreje a trysky a spoustu užitečných rad a tipů.

Napínání pláten

Plátno je základním povrchem pro malbu olejovými, akrylovými, temperovými a akvarelovými barvami. Většinou se používají již napnutá plátna, které rovněž nabízíme, avšak pro ty, kteří by si chtěli plátno napnout sami nabízíme také produkty a návod pro jeho napnutí.

Výroba vlastního mýdla

Rádi by jste si vytvořili vlastní originální mýdlo s různými přísadami, barvami a vůněmi? Připravili jsme pro Vás jednoduchý návod pro tvoření vlastního mýdla ze základních ingrediencí od přípravy surovin až po dokončení celého procesu. 

 

Další články pro Vás připravujeme

Výtvarné potřeby Novák 2009-2018 - info@vytvarne-potreby-novak.cz Sunlight systems - tvorba e-shopů