Výtvarné potřeby Novák

Velkoobchodní spolupráce

Vážení zákazníci,

naše firma nabízí nejen maloobchodní prodej, ale také možnost velkoobchodního nákupu zboží. Jedná se především o produkty značky Renesans, ale také o produkty dalších značek. 

 

Obecné informace k velkoobchodnímu prodeji

Pro nákup za velkoobchodní ceny se stačí zaregistrovat a kontaktovat nás například pomocí e-mailu. Do e-mailu vložte jako přílohu Váš živnostenský list a uveďte kontakt na Vaši prodejnu či e-shop. My Vás následně zařadíme do velkoobchodní skupiny a Vy už automaticky uvidíte velkoobchodní ceny namísto maloobchodních. Veškeré zboží si samozřejmě můžete nejprve objednat pouze na zkoušku a až poté se rozhodnout, jestli se pro velkoobchod zaregistrovat či nikoliv. Případně si s námi můžete sjednat schůzku a můžeme se na spolupráci domluvit osobně. 

  • minimální velkoobchodní objednávka je ve výši 3000kč
  • pro dopravu zdarma musí objednávka přesáhnout hranici 5000kč
  • nákup za velkoobchodní ceny je možný pouze pokud je zboží určeno pro další prodej

 

Značky u kterých nabízíme velkoobchodní prodej

Renesans
Pro zboží značky Renesans jsme výhradním odběratelem pro Českou Republiku. Sídlo firmy i místo výroby většiny produktů se nachází v Polsku. Produktů má tato značka opravdu mnoho a plánujeme postupně přidávat další zboží této značky.
 

Phoenix
Phoenix je celosvětová značka, produkty se vyrábějí v Číně. Sortiment této značky představují spíše produkty střední kvality, ale za nízkou cenu. Jsou proto vhodné například pro děti či amatérské umělce.
 

Hobby produkty
Jedná se především o dřevěné výrobky, výrobky z papírové hmoty a mozaiky.
 

Malířské stojany
 

Výtvarné potřeby Novák 2009-2017 - info@vytvarne-potreby-novak.cz Sunlight systems - tvorba e-shopů